Zadovoljne stranke so moje ime predstavile širši javnosti, kar je imelo za posledico, da so me začeli obiskovati tudi novinarji, saj je tudi njim predstavljalo izziv, predstaviti najširši javnosti mlado kreativno modistko iz Ljubljane.
Tako so me večkrat obiskali novinarji in fotografi iz revije ANTENA. Po teh prvih intervjujih me je začela spoznavati še širša javnost. Lahko rečem da so si po prvih intervjujih novinarji kar podajali kljuko, kdo bo lepše pisal omeni.
Nadaljevalo se je z revijo NAŠA ŽENA, s katero smo skupaj organizirali modno revijo v stari Ljubljani.
Ker pravijo da svet na mladih stoji, so me obiskali iz mladinske revije PIL. Naredili so zares lepo reportažo, kako izdelati klobuk.
Tudi tako imenovani resni časopisi so pisali o meni in o zares zanimivem poklicu modistke.Daljše ali krajše intervjuje so bili objavili časopisi DELO, NEDELO, NEDELJSKI DNEVNIK, OBRTNIK.
Revija OBRAZI je objavila krajši intervju z menoj in dodala nekaj slik, v času obiska Angleške kraljice v Sloveniji.
Revija AMBIENT je napravila lepo reportažo v mojem salonu.
Časopis DNEVNIK me je kot eno prvih predstavil v rubriki FACE iz Ljubljane.
Sigurno je bilo še kaj zanimivega objavljeno, vendar gre marsikaj tudi v pozabo.
Na moje veselje, tudi TV in radio nista pozabila modistke MIMI. Pred mnogimi leti sem v živo v oddaji KLUB KLOBUK izdelala pravi klobuk. Odziv ljudi je bil neverjeten. Še dolgo po oddaji so ljudje hodili v salon in hvalili moj nastop. Da je moj nastop v oddaji res pustil sledi, pa je povabilo kot gostja v 100.oddajo KLUB KLOBUK, kjer sem se znašla v družbi zares imenitnih gostov.
V oddajo DOBRO JUTRO sem bila povabljena dvakrat, kjer sem predstavila modne smernice, poudarila pa sem tudi pomembnost pokrivala kot zaščito proti soncu.
Posebno rada se spominjam oddaje LABIRINT, ko je voditeljica Alenka Godec celotno oddajo posnela z menoj v mojem salonu.
Tudi radio me ni prezrl. V oddaji z Robertom Bogatajem sva govorila o kulturi oblačenja ob času obiska angleške kraljice v Sloveniji.
V oddaji z Alešem Smrekarjem sva govorila o slamnikih kot nujni zaščiti pred naraščajočimi klimatskimi spremembami.